Ankara'nın önde gelen hukuk bürolarından birisi olan Altınoluk Çalışkan Hukuk Bürosu

Altınoluk Çalışkan Hukuk Bürosu 2002 yılında Avukat İlknur Altınoluk Çalışkan'ın 1988 yılından itibaren yürüttüğü serbest avukatlık faaliyetleri sonucu edindiği mesleki tecrübe, bilgi ve birikim ile Avukat Ferhat Çalışkan'ın mesleki bilgi ve birikimlerini birleştirmeleri ile Ankara'da kurulmuştur.

Altınoluk Çalışkan Hukuk Bürosu 2002 yılında Avukat İlknur Altınoluk Çalışkan'ın 1988 yılından itibaren yürüttüğü serbest avukatlık faaliyetleri sonucu edindiği mesleki tecrübe, bilgi ve birikim ile Avukat Ferhat Çalışkan'ın mesleki bilgi ve birikimlerini birleştirmeleri ile Ankara'da kurulmuştur.


 Ankara'nın önde gelen hukuk bürolarından birisi olan Altınoluk Çalışkan Hukuk Bürosu tüm avukatları ve danışman kadrosu, ulusal ve uluslararası iş ortakları ile mesleki deneyim ve bilgi birikimi paylaşılarak büronun kurumsal kimliği ve yapısı altında müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bize Yazın

Nullam nec ex risus. Nullam at metus varius, accumsan tortor non, ullamcorper massa. Nullam pellentesque quis magna vitae tincidunt. Aenean molestie est at arcu congue eleifend non eu augue.

İletişime Geç